google azet prekladac

Máme pre Vás viac než dobrú alternatívu a to hlasový prekladač do vrecka LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre najlepší obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre vás dorozumieť sa všade vo svete.

Je určený úplne všetkým, či už sú to deti alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Langie Voice translator (elektronický prekladač) podporuje aj slovenský či český jazyk, a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU! Tento preklada4 nevyužíva služby google ani azet, ale má svoje vlastné servery (vďaka čomu preklad nie je robotický, ale s reálnym prízvukom daného jazyka.

Ako to celé vlastne funguje?

Langie je vybavený vstavaným 1″ dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov.

online offline preklad
online offline preklad

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka, stačí stlačiť a držať modré tlačidlo mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji, a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme. Ak budete chcieť zase preložiť to, čo vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačidlo mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť a vypočuť si celý preklad. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

preklad viet online offline langie
preklad viet online offline langie

Prekladá vaše slová priam okamžite, a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je tento prekladač viet a textov veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až 5 dní v režime standby / 5 hodín nepretržitej prevádzky.

prekladač
prekladač

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.
Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu. (Všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

podporované jazyky LANGIE prekladač
podporované jazyky LANGIE prekladač

Aké sú výhody vreckového prekladača LANGIE oproti klasickým prekladačom cez app v telefóne?

  1. LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý pre viac účelov.
  2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
  3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
  4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
  5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
  6. LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
  7. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.
  8. LANGIE má tiež veľa ďalších funkcií, ako je napríklad učenie, skupinový prekladač aťd.
  9. V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.
  10. LANGIE nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.

A takisto určite oceníte aj tieto výhody nižšie:

 

langie prekladac
Cca 1 sekunda a LANGIE preloží čo chcete
pouzitie mobilu
Viac ako 10 sekúnd kým začnete s prekladom
mobil reproduktor

Smeruje zvukový preklad presne na druhú osobu

smartphone reproduktor

Nesmeruje zvukový preklad priamo na druhú osobu

baterka nabietie plna

Výdrž batérie LANGIE je cca 3 – 5 dní

 

bateria vybita ikona

Výdrž batérie Smartphonu zvyčajne do 1 dňa

Prečo je lepšie mať Wifi pripojenie v porovnaní s OFFLINE prekladom pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné si uvedomiť že akýkoľvek OFFLINE mód aj pri iných prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nie veľmi presný, ba až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na wifi sieť zabezpečí neustálu aktualizáciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že prekladač bude plniť svoju úlohu tak, ako má, a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi je ideálnym riešením vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke). V EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne v rámci vášho predplateného balíka ako v SR, ak budete cestovať do krajín mimo EÚ, tak odporúčame zakúpiť lokálnu dátovú SIM kartu (ktorá zvyčajne stojí pár EUR). Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť surfovať na internete cez váš mobil všade, kde sa pohnete, a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie.

Ak sa budete chcieť dozvedieť ešte viac o tom čo LANGIE elektronický vreckový prekladač dokáže. Stačí sa pozrieť priamo na našu stránku.