prekladac textu langie

Dám ti 52 jazykov do vrecka…  Fakt 52 jazykov? To by bolo super, keby sa také niečo dalo zrealizovať, ale to je nemožné…

Čo by ste povedali na to, keby vám niekto tvrdil, že je schopný zabezpečiť a dodať vám až 52 jazykov do vrecka? Že je to utópia? Veď na svete neexistuje nikto, kto by hovoril až 52 jazykmi.

A veru existuje! Vlastne to nie je NIEKTO ale NIEČO.

Dovoľte, aby sme vám s hrdosťou predstavili malý zázrak – vreckový prekladač LANGIE!

LANGIE voice translator je absolútna novinka na trhu, a spôsobil totálnu revolúciu v komunikovaní! Je to neskutočne šikovná vecička, ktorá je schopná obojstranného prekladu až 52 jazykov online, a až 12 jazykov offline! Neuveriteľné, ale je to naozaj tak…

Prekladač sk
Prekladač sk

Máte radi cestovanie, ale ste nesvoji z toho, že nerozumiete jazyku krajiny, v ktorej sa nachádzate? Tak s týmto prístrojom už nikdy viac nebudete v strese, že neovládate cudzí  jazyk. A dokonca sa nemusíte obávať, že sa nedohovoríte v exotických krajinách ako je Malajzia, pretože tamojšia reč je špecifická, a kde vám nerozumejú, aj keď na nich prehovoríte anglicky či nemecky. Náš prekladač LANGIE  sa o všetko postará sám, pretože hovorí aj malajsky! A je to tak jednoduché. LANGIE má malé rozmery, zmestí sa do každej kabelky či ruksaka a obsluha je úplne jednoduchá a zrozumiteľná pre všetkých. Komunikácia v zahraničí sa s týmto unikátnym prístrojom stane úplnou hračkou.

Ponúkame vám naše tipy, kde môžete použiť LANGIE prekladač:

Letisková kontrola

Pokiaľ sa vyberiete na cestu lietadlom, samozrejme musíte prejsť na letisku kontrolou check-in, nastúpiť do lietadla, počúvať pokyny pilotov a stewardov, a v neposlednom rade prídete do kontaktu s ostatnými cestujúcimi, kde sa nevyhnete prípadným krátkym formálnym vetám až po kompletný rozhovor. V krajine vášho materinského jazyka je to ľahké, hovoríte svojou rečou… Ale to sa zmení po pristátí v cieľovej destinácii, tam už príde na rad skúška dorozumieť sa v inom cudzom jazyku. A vtedy musíte čerpať z vašich vedomostí a hovoriť cudzím jazykom aspoň natoľko, aby ste sa dorozumeli a hlavne pochopili celú komunikáciu. Ale pokiaľ nehovoríte dokonale alebo vôbec neovládate žiadny cudzí jazyk, LANGIE prekladač je pre vás ten pravý. Práve pri letiskovej kontrole je veľmi dôležité porozumieť dôkladne všetkému, aby sa predišlo prípadným nedorozumeniam. Môžete sa spoľahnúť na dokonalé služby LANGIE  prekladača, ktorý vás podrží  v akejkoľvek situácii, kde sa vyžaduje komunikovať v cudzej reči, a dokonca aj obávaný check-in prebehne v poriadku.

Langie prekladač textu
Langie prekladač textu

 

Hotel – ubytovanie

A teraz prichádza na rad situácia, kde budete dupľom ďakovať za to, že ste si zo sebou zobrali LANGIE prekladač. Pre väčšinu turistov, ktorí nie sú doma v cudzích jazykoch a dorozumievajú sa hlavne rukami a nohami, je recepcia hotela či penziónu nočnou morou. Po cestovaní ste isto unavení, a keď položíte kufre pred recepciou, dúfate, že to prebehne veľmi rýchlo, pretože jediné, čo teraz potrebujete je izba, sprcha a oddych.  Ale to vás ešte čaká množstvo otázok na recepcii. Kontrola dokladov, rezervácia, zapisovanie… No proste neskutočné množstvo otázok a odpovedí, ešte šťastie, že máte váš LANGIE! Stačí viesť komunikáciu formou „otázka-odpoveď“ ako pri komunikácii v taxíku. Pomocou dvoch jednoduchých tlačidiel prebehne celá kontrola na recepcii neuveriteľne rýchlo, a napokon dostanete kľúč  a konečne môžete ísť na izbu a oddychovať.

Preklad Langie hotel recepcia
Preklad Langie hotel recepcia

 

Reštaurácia, občerstvenie

A keď ste už dostatočne oddýchnutí,  ohlási sa apetít  a pokiaľ nie ste z tých, čo okamžite po ubytovaní vyrážajú do okolia objavovať pamiatky bez jedla či pitia, ale uprednostňujete najprv dosýta sa najesť, tak sa už isto neviete dočkať chutného jedla v reštaurácii alebo sa tešíte na dobrú pizzu či inú domácu špecialitu. Pohodlne sa usadíte v miestnej reštaurácii či pizérii, a buď otvoríte menu jedál a nápojov, alebo čoskoro ku vám zavíta čašník a osloví vás v domácom jazyku. V obidvoch prípadoch však potrebujete promptne komunikovať. A objednanie špecialít a iných dobrôt, výslovnosť jednotlivých jedál,  informovanie sa  o stave jedla ako aj pozorné otázky obsluhy, veľakrát preveria rečové znalosti aj takých, čo si myslia, že dokonale ovládajú tamojší jazyk. A preto sa LANGIE hodí práve na takéto situácie. S týmto malým zázračným prekladačom LANGIE  vás nezaskočí žiadna otázka čašníka či obsluhy v podniku, v bare, predajcu fast-foodu alebo zmrzliny.

Prekladač LANGIE
Prekladač LANGIE

 

Turisti a milovníci pamiatok

A pokiaľ teda patríte k nadšencom pamiatok alebo atrakcií v okolí, a neviete sa už dočkať, kedy vyrazíte do ulíc, za zábavou alebo do obchodov, LANGIE pôjde všade s vami. A garantujeme vám,  že ho použijete veľakrát a budete nadšení,  ako úžasne to funguje. Veď hlavne tí z vás, ktorí neovládate domáci jazyk, budete nútení použiť tento prístroj pravdepodobne už po vykročení  z hotela. Pretože aj keď budete držať mapu okolia v ruke, a dajme tomu, že aj viete správny smer, opýtanie sa na cestu je všeobecne zaužívaná otázka v každej krajine sveta a je to jednoduchšie ako pozerať do mapy. Proste sa opýtajte!  A že nepoznáte reč ani trochu alebo len slabo? Nuž veď máte so sebou LANGIE prekladač a s ním je to tak ľahké! Oslovte okoloidúceho, stlačte tlačidlo prístroja, opýtajte sa, kam sa potrebujete dostať a po stlačení druhého tlačidla okamžite budete počuť preklad cudzieho jazyka do vašej reči. Úžasne jednoduché! Už len dúfať, že oslovíte domáceho obyvateľa a nie zahraničného turistu

Langie cestovný prekladač
Langie cestovný prekladač

 

Autobus, vlak či taxi

Takže, letisko ste zvládli, víta vás nová krajina… Pri dovolenkách, výletoch či služobných cestách istotne potrebujete ubytovanie, teda pravdepodobne váš ďalší krok bude doprava do hotela či ubytovne,  a tu sa nevyhnete komunikácii so šoférom autobusu či taxíku, alebo s predajcom cestovných lístkov na vlakovom nástupišti či v metre. Že ako to zvládnete? Neovládate domácu reč? Žiadny problém pre LANGIE… jednoducho pristúpte k okienku s predajom cestovných lístkov, stlačíte tlačítko a požiadajte vo svojom jazyku o lístok, alebo taxikárovi zadáte adresu hotela,  a LANGIE prekladač povie preložené slová či text. A samozrejme, na vašu otázku vám šofér alebo predajca lístkov  odpovie v ich jazyku, teda sa nezľaknite, že mu nerozumiete…

LANGIE to vybaví za vás. Jednoducho stlačte prvé tlačidlo na prístroji a zadajte do LANGIE túto vetu:  Môžete to, prosím, zopakovať znovu? Prístroj obratom povie túto vetu v požadovanom cudzom jazyku. A vy hneď v zápätí stlačte druhé tlačidlo, a čakajte na ich odpoveď. Predajca či šofér vám odpovie na vašu otázku v ich reči a LANGIE zas okamžite preloží ich slová do vášho jazyka.
Je to tak úžasne jednoduché.

Prekladač
Prekladač

 

Nakupovanie

A pre tých, ktorí si nevedia dovolenku, výlet či pobyt predstaviť bez vzrušujúcich nákupov, bude prekladač LANGIE nenahraditeľným pomocníkom v každom obchode. Niektorí fanúšikovia nákupnej mánie, takí čo neovládajú žiadnu cudziu reč, si postačia s tradičnou vetou, ktorú si dokážu zapamätať v každom jazyku, a to je veta: Koľko to stojí?  J

Áno,  aj to je možno dostačujúca forma nakupovania… Ale potom sa nestačia čudovať keď vybalia nákupy, pretože buď je ten tovar nevyhovujúci, alebo iný ako chceli, alebo menší či väčší ako potrebujú. Ale to sa nemuselo stať, keby sa vedeli opýtať na potrebnú veľkosť, kvalitu, množstvo alebo obsah balenia a podobne.

Nemuselo sa to stať keby… Keby mali so sebou náš skvelý LANGIE prekladač. Rovnakým postupom používania prístroja LANGIE, ako sme popísali napríklad v predošlých situáciách v reštaurácii či v taxíku, stačí nadiktovať vašu otázku do prekladača a posunúť otázku v cudzej reči predajcovi, a potom už len počkať na odpoveď preloženú do vášho materinského jazyka. S prekladačom LANGIE  bude nakupovanie v zahraničí proste dokonalé a každý, kto si LANGIE zaobstará, bude spokojný s jeho službami.

Pprekladač slovensko anglický
Prekladač slovensko anglický

 

Najlepší obojsmerný hlasový prekladač na svete – LANGIE translator podporuje aj slovenský či český jazyk, a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až s neuveriteľnou presnosťou prekladu!

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca má viac ako 20-ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

Som LANGIE prekladač – vezmi si ma na cesty!