prekadac

Dovolenka,  cestovanie, služobná cesta či obchodné stretnutie v zahraničí…  Vždy je to zmena a vzrušenie z cestovania, z niečoho nového. Vtedy absorbujeme tisíc informácií okolo nás, máme určité poslanie, chceme ostať informovaní, mať prehľad a aj byť v pohode a užívať si a, samozrejme, potrebujeme sa dobre orientovať v novom prostredí… A vtedy je v prvom rade potrebné sa dorozumieť s ľudmi všade na svete, kdekoľvek sme! Je tu digitálny tlmočník LANGIE.

Či už je to výlet s oddychom a relaxom,  cesta za dobrodružstvom, exotikou a poznaním alebo je to cesta za budovaním biznisu a kariéry, každý z nás sa už stretol s tým, že je to super vidieť nové krajiny a je úžasné poznávať nové krajiny. Ale po pár minútach nadšenia, že už sme na mieste, tak si povieme ok… a teraz poďme na to. A prídu na rad otázky: Kde je ten hotel? Ako sa dostanem do strediska? Kadiaľ sa ide na tú pláž, chcem sa najesť a napiť…

elektronicky prekladac
elektronicky prekladac

Nuž, pokiaľ viete hovoriť aspoň 10-timi najpoužívanejšími jazykmi sveta, tak to máte v pohode…
Ale pokiaľ viete hovoriť len jedným, či dvomi jazykmi, a ste v destinácii, kde sa nedorozumiete ani s tým jazykom, ktorý ovládate, alebo proste vám jazyky nejako nejdú a neviete hovoriť žiadnym iným ako materinským, tak máte problém dohovoriť sa. A my tu máme pre vás jedinečné riešenie  – vreckový hlasový prekladač LANGIE ! A nie je to len Anglicko slovenský prekladač viet!

Táto úžasná vecička je jednoducho nepostrádateľná pre každého nadšenca cestovania. Veď aké je to perfektné, len si to predstavte. Kdekoľvek na svete prídete, s touto mašinkou sa dohovoríte úplne všade!  Translator LANGIE prekladá v 52 jazykoch sveta, a to úplne jednoducho a plynule.

anglicko slovensky prekladac
anglicko slovensky prekladac

Tak napríklad cestovanie za dovolenkou, ide celá rodina… Zhon doma, máme všetko zbalené? Zhon pri aute, sme všetci? A sme na letisku, nastupujeme do lietadla, smiech a zábava  počas cesty,  už sme tam? Vzrušenie z príchodu, ešte nájsť batožinu v letiskovej hale, vyjdeme von a hurááá, sme tu! Ok, ďalej čo? Tak poďme do hotela.. Taxík, vlak, autobus, ako tam pôjdeme? Tam je taxík, opýtajme sa na cestu…

Otec, mama? Viete po čínsky? Alebo vie tu vôbec niekto z nás po čínsky? Mama sa prehŕňa v kufri, hľadá slovník.  Otec pozerá do mobilu, máme predsa 21. storočie, stačí otvoriť online translator predsa. Všetko ale trvá, kým odblokujete mobil, kým zapnete aplikáciu a už začínate byť nervózny..  Tomuto všetkému sa môžete vyhnúť, stačí mať vo vrecku voice translator LANGIE. Tento malý prístroj je hotový zázrak! A s tak jednoduchou obsluhou!  Jednoducho stačí stlačiť jedno tlačidlo, povedať vo vašej reči, čo potrebujete preložiť, a prístroj okamžite povie vašu vetu v cudzej reči. Úžasné!

hlasový prekladač Langie
hlasový prekladač Langie

A že čo potom, keď ten človek odpovie v cudzom jazyku odpoveď na moju otázku? Že mu nebudete rozumieť? Žiadny problém!  Stlačte druhé tlačidlo, cudzinec odpovie a prístroj okamžite preloží cudziu reč do vašej. Je to tak jednoduché a zároveň geniálne! S týmto unikátnym LANGIE prekladačom sa dohovoríte jednoducho všade! Je to neoceniteľný asistent v núdzi, keď potrebujete zdravotnú starostlivosť či pomoc polície alebo sa stratíte a neviete nájsť cestu späť.

A veľkou výhodou je, že pokiaľ si ho zakúpite, tak je to len pre vás jednorázová investícia, ktorá sa vám vráti stonásobne, pretože si ušetríte čas a komplikácie ako sa dorozumieť, a dokonca sa ani nemusíte učiť  52 jazykov sveta. LANGIE vám bude slúžiť po celý čas, len tak, jednoducho… Bez zbytočného stresu listovať v slovníku, či ukazovať obrazovku mobilu, aby si cudzinec prečítal vašu otázku a to dokonca mnohokrát preložené  v nesprávnom tvare a s chybami, čo môže spôsobiť kopec nedorozumení alebo konfliktov.

prekladač
prekladač

A najlepšie na tom je, že tento translator bude pomáhať nielen vám, ale stane s miláčikom celej rodiny, ak si zakúpite tento jedinečný prekladač spolu, ako skupina… A LANGIE bude potom skvelým pomocníkom pre celú rodinu či partiu priateľov!

A pokiaľ ovládate niektorú reč, ale nie ste si celkom istý či všetko správne preložíte, nuž tak náš LANGIE prekladač vás zbaví neistoty, a keď bude treba, tak za vás zaskočí 😉