fbpx

Súťaž o najlepší HLASOVÝ PREKLADAČ LANGIE!!! 

29.09. Výhercom súťaže sa stáva p. Jaroslav Šik.  Srdečne gratulujeme:)

Jaroslav Šik Dostalo se mi oznámení ,že Langie-překladač všechno změní,když budeš chtít poznat svět ,pomůže ti rozumět.Do kapsy ho snadno schováš , je přeci pro „profíky“,díky němu domluvíš se padesáti jazyky.Cestovat – to mi láká ,sbalit „bágl“ a vyrazit ven a díky Langie-překladači splnit si nějaký ten sen.A že by se mi tuze hodil – dle mého názoru ,soutěži a překladači dávám palec „nahoru“.

18.09.2018 – Súťaž o najlepší HLASOVÝ PREKLADAČ LANGIE!!!

Distribútor vreckového prekladača LANGIE pre SR a ČR www.langie.sk ti prináša skvelú možnosť vyhrať najlepší elektronický hlasový prekladač LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete

Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku cez komentár k súťaži na FB stránke LANGIE:

„Prečo by sa hodil hlasový prekladač LANGIE práve Vám?“

Zo všetkých Vašich odpovedí vyberieme tú najoriginálnejšiu a výhercu odmeníme prekladačom LANGIE v hodnote 359€.Vaše odpovede prosím píšte ako komentáre pod príspevok k súťaži na FB stránke LANGIE.

Súťaž bude trvať do 28. 09. 2018. Následne bude výherca informovaný o výsledku súťaže na oficiálnej FB stránke. 

Viac info o hlasovom prekladači LANGIE nájdeš priamo tu: https://www.langie.sk

Prekladač reči LANGIE Súťaž

P.S. podmienkou výhry je aby výherca bol fanúšikom LANGIE Fan Page stránky na Facebooku a zdielal odkaz na súťaž.

Facebook Fan Page

prekadac

Radi cestujete, ale máte problém dorozumieť sa?

Dovolenka,  cestovanie, služobná cesta či obchodné stretnutie v zahraničí…  Vždy je to zmena a vzrušenie z cestovania, z niečoho nového. Vtedy absorbujeme tisíc informácií okolo nás, máme určité poslanie, chceme ostať informovaní, mať prehľad a aj byť v pohode a užívať si a, samozrejme, potrebujeme sa dobre orientovať v novom prostredí… A vtedy je v prvom rade potrebné sa dorozumieť s ľudmi všade na svete, kdekoľvek sme!

Pokračovať v čítaníTemplate: More Tag

google azet prekladac

Myslíte si, že Google prekladač či Azet je ten najlepší prekladač viet?

Máme pre Vás viac než dobrú alternatívu a to hlasový prekladač do vrecka LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre najlepší obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre vás dorozumieť sa všade vo svete.

Je určený úplne všetkým, či už sú to deti alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Langie Voice translator (elektronický prekladač) podporuje aj slovenský či český jazyk, a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU! Tento preklada4 nevyužíva služby google ani azet, ale má svoje vlastné servery (vďaka čomu preklad nie je robotický, ale s reálnym prízvukom daného jazyka.

Pokračovať v čítaníTemplate: More Tag

Create A product first!

Create a product first please!