fbpx
langie a svetielko nadeje

Spolupráca so SVETIELKOM NÁDEJE – detská onkológia

Veľmi nás teší, že sme mohli darovať hlasový prekladač LANGIE, ktorý nájde svoje uplatnenie pri práci lekárov a sestier na klinike pediatrickej onkológie a hematológie SZU v Roosveltovej nemocnici v Banskej Bystrici. Práve komunikácia s detičkami a ich rodičmi, ktorí nehovoria po slovensky je veľmi problematická a častokrát nástava problém, ak nie je k dispozícii žiadny tlmočník.

Pokračovať v čítaníTemplate: More Tag

prekadac

Radi cestujete, ale máte problém dorozumieť sa?

Dovolenka,  cestovanie, služobná cesta či obchodné stretnutie v zahraničí…  Vždy je to zmena a vzrušenie z cestovania, z niečoho nového. Vtedy absorbujeme tisíc informácií okolo nás, máme určité poslanie, chceme ostať informovaní, mať prehľad a aj byť v pohode a užívať si a, samozrejme, potrebujeme sa dobre orientovať v novom prostredí… A vtedy je v prvom rade potrebné sa dorozumieť s ľudmi všade na svete, kdekoľvek sme! Je tu digitálny tlmočník LANGIE.

Pokračovať v čítaníTemplate: More Tag

prekladac textu langie

Búrame jazykové bariéry – Elektronický prekladač LANGIE

Dám ti 52 jazykov do vrecka…  Fakt 52 jazykov? To by bolo super, keby sa také niečo dalo zrealizovať, ale to je nemožné…

Čo by ste povedali na to, keby vám niekto tvrdil, že je schopný zabezpečiť a dodať vám až 52 jazykov do vrecka? Že je to utópia? Veď na svete neexistuje nikto, kto by hovoril až 52 jazykmi.

A veru existuje! Vlastne to nie je NIEKTO ale NIEČO.

Pokračovať v čítaníTemplate: More Tag

Create A product first!

Create a product first please!