fbpx

ULTRA LANGIE neobmedzená SIM s 500MB – 2G/3G/4G/LTE pre preklad v 150 krajinách sveta platnosť do 10 rokov

LANGIE ULTRA SIM je ultimátna SIM karta s predplateným objemom dát 500MB s podporou – 2G/3G/4G/LTE pre preklad v 150 krajinách s platnosťou do 10 rokov (alebo do vyčerpania dát). S touto unikátnou SIM kartou môžete využívať všetky funkcie LANGIE prekladača ako sú vyhľadávanie obrázkov, skupinový prekladačjazykový klub, vytvorenie prístupového bodu – HOTSPOTU a to všetko v 150 krajinách sveta.

Jedinou podmienkou je mať k dispozícii 2G/3G/4G/LTE signál pre dátové pripojenie. Už teda nemusíte hľadať dostupnú wifi sieť či párovať prekladač s mobilom, LANGIE bude pracovať úplne samostatne. Predplatený objem dát 500MB Vám vydrží pre viac ako 10000 prekladov (priemerne 3 sekundy na frázu) v 150 krajinách sveta. Ak sa Vám kredit minie, môžete si ho pohodlne dobiť priamo cez našu webstránku. Online preklad cez LANGIE, ktorý spotrebuje len minimálne množstvo dát (k dispozícii ich máte až 500MB) a tieto dáta nie sú časovo obmedzené, tak ich môžete čerpať aj po dobu 10 rokov (tie Vám neprepadnú).

SIM obsahuje všetky potrebné funkcie

Objem dát 500 MB s rýchlosťou až 1 Mbit/s
SIM karta
Globálne pokrytie vo viac ako 150 krajinách
Všetky mobilné štandardy (2G, 3G, 4G, LTE-M, NB-IoT)
Platforma správy pripojenia IoT
REST API, APN, OpenVPN, OS 1NCE

SIM karty umožňujú hladkú zmenu podporovaných štandardov mobilného prenosu (nosiče) 2G, 3G, 4G, LTE-M a NB-IoT. Každá karta vysiela a prijíma na všetkých podporovaných prenosoch a nosičoch, za predpokladu, že bezdrôtové technológie sú lokálne dostupné a mobilné použitý komunikačný modul podporuje aj príslušné bezdrôtové technológie.

Ak sa Vám predplatený objem dát 500MB minie môžete si ho u nás pohodlne dobiť

Pokrytie krajín SIM karty

Afganistan, Albánsko, Alžírsko, Andorra, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentína, Arménsko, Aruba, Austrália, Rakúsko, Azerbajdžan, Bahrajn, Barbados, Bielorusko, Belgicko, Benin, Bolívia, Bonaire (Holandské Antily), Bosna a Hercegovina, Brazília, Britské Panenské ostrovy, Bulharsko, Cabo Verde, Kambodža, Kanada, Cayman, Čile, Čína, Kolumbia, Chorvátsko, Kostarika, Kuba, Curacao (Holandské Antily), Cyprus, Česká republika, Dánsko, Dominika, Egypt, El Salvador, rovníková Guinea, Estónsko, Faerské ostrovy, Fínsko, Francúzsko, Francúzska Guiana, Gabun, Nemecko, Gruzínsko, Gibraltár, Veľká Británia, Grécko, Grónsko, Grenada, Guadeloupe (Francúzske Antily), Guatemale, Guernsey, Guyana, Honduras, Hong Kong, Maďarsko, Island, India, Indonézia, Írsko, ostrov Man, Izrael, Taliansko, Jamajka, Japonsko, Jersey, Jordan, Kazachstan, Kórea, Republika, Kosovo, Kuvajt, Kirgizsko, La Désirade (Francúzske Antily), Laos, Lotyšsko, Libanon, Les Saintes (Francúzske Antily), Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Malajzia, Malta, Marie Galante (Francúzske Antily), Martinik (Francúzske Antily), Maurícius, Mayotte, Mexiko, Moldavsko, Monako, Mongolsko, Čierna Hora, Montserrat, Maroko, Mozambik, Holandsko, Nová Kaledónia, Nový Zéland, Nikaragua, Nigéria, Severné Macedónsko, Nórsko, Omán, sultanát, Palau, Palestíne, Panama, Paraguaj, Peru, Filipíny, Poľsko, Portugalsko, Portoriko, Katar, Réunion, Rumunsko, Rusko, Svätý Bartolomej, Svätý Krištof a Nevis, Svätá Lucia, Svätý Martin (francúzska časť), Svätý Vincent a Grenadíny, Saudská Arábia, Senegal, Srbsko, Sint Maarten (Holandské Antily), Singapur, Slovenská Republika, Slovinsko, Južná Afrika, Španielsko, Srí Lanka, Surinam, Švédsko, Švajčiarsko, Tahiti (Francúzska Polynézia), Tadžikistan, Taiwan, Tanzánia, Thajsko, Togo, Trinidad a Tobago, Tunisko, Turecko, Ostrovy Turks a Caicos, Ukrajina, Spojené Arabské Emiráty, Uruguaj, USA, Americké Panenské ostrovy, Uzbekistan, Venezuela, Vietnam

2 rocna sim langie

LANGIE 2 ročná SIM – neobmedzený preklad v 70 krajinách sveta

LANGIE 2 ročná SIM – neobmedzený preklad v 70 krajinách sveta pre použitie v LANGIE prekladači. NEOBMEDZENÝ PREKLAD NA 2 ROKY v 70 krajinách sveta v najvyššej možnej rýchlosti dátového pripojenia!!! Cez túto unikátnu SIM kartu máte k dispozícii neobmedzený preklad (alternatíva pre offline preklad), všade tam kde je k dispozícii 3G/4G signál. Už teda nemusíte hľadať dostupnú wifi sieť či párovať prekladač s mobilom, LANGIE bude pracovať úplne samostatne.  Langie sa automaticky spáruje s daným operátorom v krajine, v ktorej sa nachádzate a vy už len začnete prekladať.

2-ročná SIM karta
SIM karta je uzamknutá len pre použitie v prekladači LANGIE a je predplatená na 2 roky a nevyžaduje žiadnu zmluvu či iné dodatočné poplatky. (Funguje iba pre funkciu hlasového prekladu), funkcia vytvorenia prístupového bodu – Hotspot, vyhľádavanie obrázkov, jazykový klub, skupinový prekladač či telefonovania nie je pri tejto SIM karte podporovaná). Platnosť SIM karty vyprší po 2 rokoch a novú SIM kartu si môžete zakúpiť resp. predlžiť platnosť Vašej SIM karty priamo u nás. Funkcia uskutočnenia hlasového hovoru cez SIM nie je podporovaná.

Dátum aktivácie
Posledný dátum aktivácie je vytlačený na obale SIM karty. Ak kartu SIM neaktivujete pred týmto dátumom, aktivuje sa automaticky a od toho dátumu sa začnú počítať 2 roky platnosti hlasového prekladu.

Podmienky používania
2-ročná uzamknutá SIM karta by sa mala používať iba na každodennú osobnú a pravidelnú komunikáciu medzi ľuďmi, ale nie na prenos väčších dát. Ak potrebujete využiť funkciu vyhľadávania obrázkov či skupinového prekladača, jazykového klubu prosím využite pripojenie pomocou WiFi.

Akékoľvek iné použitie karty než na aké je vytvorená, spôsobí zablokovanie karty SIM.
SIM kartu je možné používať iba s vaším zariadením LANGIE a nie na iné účely

Skontrolujte dátum skončenia platnosti
Ak chcete skontrolovať dátum skončenia platnosti uzamknutej SIM karty, prejdite na nastavenia a kliknite na Langie SIM.

 

Zoznam podporovaných krajín:

Anglicko, Argentína, Austrália, Bangladéš, Belgicko, Brazília,
Bulharsko, Kambodža, Kanada, Čile, Čína, Chorvátsko, Cyprus,
Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko,
Ghana, Grécko, Hong Kong, Maďarsko, Island, India, Indonézia,
Írsko, Izrael, Taliansko, Japonsko, Laos, Lotyšsko, Lichtenštajnsko,
Litva, Luxembursko, Macau, Malajzia, Malta, Mexiko, Holandsko,
Nový Zéland, Nórsko, Panama, Peru, Filipíny, Poľsko, Portugalsko,
Katar, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Saudská arábia, Srbsko, Singapur,
Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Španielsko, Srí Lanka,
Švédsko, Švajčiarsko, Taiwan, Thajsko, Turecko, Ukrajina,
Spojené arabské emiráty, USA, Vatikán, Vietnam.

Langie pocket voice translator

Elektronický prekladač LANGIE S2 (Nová verzia 2024)

Elektronický prekladač LANGIE S2 (Nová verzia 2024) je najlepší hlasový prekladač viet, vďaka ktorému prekonáš všetky jazykové bariéry. Obojsmerný zvukový preklad slov a fráz online/offline aj z sk/cz. Táto moderná technológia dokáže spoľahlivo komunikovať až v 53 jazykoch. Dorozumieť sa v zahraničí tak bude hračkou/maličkosťou.

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE S2 hlasový prekladač
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro
1x ihla na vyberanie SIM
1x Gumené pero
1x Šnúrka na krk

Create A product first!

Create a product first please!